Witaj na forum CS-OLSZTYN.PL
Zaloguj się albo zarejestruj
aby uzyskać pełny dostęp do całego Forum
Close
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie:

Rejestracja | Zapomniałeś swojego hasła

Witamy na Cs-Olsztyn.pl w świecie serwerów Cs 1.6 Steam / Non Steam
Skarga na admina Skaadmina, na, ska, skarga
Rozpoczę™ty przez: BigSmoke , 2017-08-06

9 odpowiedzi w tym temacie Poprzedni temat «» Następny temat
BigSmoke  Wysłany: 2017-08-06 

Fragi: 1
Nick Gracza , Admina: Ska
Kto Składa skargę: Argonianin
Steam ID , IP (Admina / Gracza) niestety nie mam w to wglądu.
Opis skargi: na początek dostałem kicka z powodem mikro, gdzie po ponownym wejściu na serwer admin powiedział że nie będę mówił mu co ma robić, a chwilę wcześniej zwróciłem mu uwagę żeby wykonywał cele mapy. Po czym powiedziałem że nie będzie mnie cieć bezpodstawie kickował i dostałem bana na cały dzień to chyba gruba przesada. Proszę o puczenie admina że on też musi przestrzegać regulaminu i żeby nie działał emocjonalnie jak kogoś banuje bo to jest śmieszne że dostałem za praktycznie nic bana na cały dzień. Gdzie na serwerowni jestem już 6 lat. Dziękuję pozdrawiam.
Świadkowie: -
Dowody:

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-Olsztyn.pl
[AMXBans] Reason: 'To wypad :)'
[AMXBans] Duration: '1 day'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_1:0:143175809'
[AMXBans] Your IP: '89.64.39.90'
[AMXBans] =======================================
Daj fraga autorowi tego posta
SkA  Wysłany: 2017-08-06 

Fragi: 14

Status:
"Nie masz hajsu? To ja stawiam... Żartowałem, Wypierdalaj!"
Sprostujmy to...

Za co dałem kicka? Jak to napisałeś "z powodem mikro i braku wykonywaniu cel mapy". Na podłożenie paki mam bodajże 2 minuty także wyluzuj bo to ode mnie zależy czy ja podłożę pakę w pierwszej minucie rundy czy 10 sekund przed jej końcem...

Za co dałem bana? Tutaj nie dodałeś że mnie wyzywałeś od Cieci itp... Dlaczego? Tu odpowiedź zostawię dla Ciebie...

Wytłumaczeniem że grasz tu 6 lat... Było zabawne dla mnie jak i dla reszty graczy będących ze mną na serwerze... Dla mnie możesz grać i 3543432 lat... ale każdy jest tu RÓWNY (nie interesuje mnie jak długo tu grasz).

Ode mnie tyle... Chłopak widocznie lekko poddenerwowany... Ban na 1 dzień zadziała rozluźniająco :)

Ja również pozdrawiam :)

BigSmoke  Wysłany: 2017-08-06 

oj pierwsze czytaj ze zrozumieniem napisałem że nazwałem cię cieciem i że dostałem za to bana ale że grubo przesadzonego jak na 1 dzień. Po drugie celów mapy nie wykonywałeś bo nawet w stronę paki nie szedłeś. Za zwrócenie uwagi nie daje się kica ani bana to jest tutaj ewidentnie twoim błędem. dlatego napisałem że cytuję " jakiś cieć nie będzie mnie bezpodstawnie kickował". Skarga jest jak najbardziej na miejscu a wszystko jest z twojej winy bo zaczęło się od nie wykonywania celów mapy przez ciebie i danie bezpodstawnego kicka. A co do ostatniego zdania jest tam niedopisanie nie wiem czemu miało być gdzie gram na serwerowni 6 lat i nigdy nic takiego mi się nie zdarzyło.
SkA  Wysłany: 2017-08-06 

Status:
Powiedz mi... Do każdego się przypierdalasz że nie podłożył paki wtedy kiedy Ty tego chciałeś?
Celem mapy jest podłożenie paki. Mam na to chyba 2 minuty... Nie minęło nawet 60 sekund a Ty się już do mnie sapiesz. Najlepsze jest to, że początku kiedy tu jestem adminem, NIKT nie składał skargi o to, że ktoś nie podłożył paki... A nawet jeżeli tego nie zrobił, (nie wykonał celów) to mamy taki plugin który KARZE graczy...

Będziesz arogancki w stosunku do innych to będę karał... Będziesz miły to nawet uwagi na twoją osobę nie zwrócę :)

P.S Na czacie głosowym się chwaliłeś bodajże że grasz na tej serwerowni od 6 lat (bla bla bla)... Parę osób z serwera może to potwierdzić ;)

BigSmoke  Wysłany: 2017-08-07 

nie złożyłem skargi bo nie wykonywałeś celów mapy tylko dlatego że dostałem bezpodstawnego kicka, a później przesadnego bana. Możemy się tak wymieniać argumentami ale nic z tego nie wyjdzie, więc niech jakaś osoba postronna się wypowie. W regulaminie jest wyraźnie napisane że "- Obraza graczy = w zależności od rodzaju obrazy, okoliczności = od 5min do 1godz." dlatego jest ta skarga bo powiedzenie na ciebie cieć nie jest jakimś skrajnie wyzwiskiem, a mimo to dostałem bana na 24h.
SkA  Wysłany: 2017-08-07 

Status:
Jak instalujesz grę to też czytasz licencje i regulamin? xDD Ośmieszasz się pisząc skargę na admina za bana na 24h za obrazę administratora... Może tego nigdy nie widziałeś ale każdy admin nie raz dał bana na tydzień/perma za to że go zwyzywano... A Ty się obrażasz za byle co... Skończ tą pseudo walkę bo nikomu się nie oberwie a tylko się ośmieszasz... 12-sto latek ma większe jaja od Ciebie...

Pisać skargę aby mnie pouczyć... Bardziej dziecinnego zachowania nie widziałem :D

BigSmoke  Wysłany: 2017-08-07 

ty się ośmieszasz dając za ciecia bana na 24h, aż takie ego masz że nazwanie cię cieciem tak cię obraziło że zamiast bana na 5 min dałeś na 24h ? śmieszny jesteś bo nigdy z tak śmiesznego powodu nie dostałem bana na tak długo. nie mam ochoty już z tobą pisać niech się ktoś inny wypowie i to zakończy.

Status:
Od mojego Ego wara :D Rozumiem jakbyś napisał skargę za perma... Ale nie za 24h xDD Mój brat który ma 8 lat by to olał i wbił na serwer następnego dnia bo nie chciałoby się mu tu nawet wchodzić... xDDDDD

d.one  Wysłany: 2017-08-07 

Fragi: 105

Status:
"Podobno 20% Polaków nie rozumie co czyta - chuj z nimi."
Ska faktycznie troszkę Cię poniosło z tymi 24h biorąc pod uwagę, że faktycznie jest to stały gracz troszkę za ostro go potraktowałeś.

BigSmoke:
Każda wielokrotność bana u danego gracza jest karana według uznania admina.
Dostałeś kicka za pierwszym razem jako ostrzeżenie, więc mogłeś wyluzować, a nie się spinać.
Skarga nie uznana ponieważ na moje nie złamał regulaminu pomijając fakt, że ukarał Cię zbyt ostro za taką pierdołę.

[ Dodano: 2017-08-07 ]
Poproszę krótko i zwięźle.

Za co był kick i za co był ban?

Bez zbędnego wyżalania się, wyzywania i dogryzania.

"Podobno 20% Polaków nie rozumie co czyta,

chuj z nimi."

Status:
Kick za nadużywanie mikrofonu. Ban za obrazę admina.

Odpowiedz do tematu